^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5981365
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
256
1549
10316
5961408
32782
34279
5981365

Vaša IP: 18.206.187.81
25-05-2020 04:24

III. PF Šaľa 2016

III. kolo Pohára Federácie – 13.2.2016, ŠAĽA


KT01M - KATA chlapci 6.-9. rokov do 7.KYU

1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Budai Adam, Karate klub BANANA DOJO
3. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš

 

KT02M - KATA chlapci 6.-9. rokov od 6.KYU
1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
3. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KT03M - KATA chlapci 10.-12. rokov do 5.KYU
1. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
2. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
3. Machalík Vladimír, Karate klub Seiken Bratislava

 

KT04M - KATA chlapci 10.-12. rokov od 4.KYU
1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
2. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Máček Filip, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KT05M - KATA chlapci 13.-15. rokov do 4.KYU
1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
2. Prochác Daniel, BUDO Bratislava
3. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava

 

KT06M - KATA chlapci 13.-15. rokov od 3.KYU
1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
2. Martiš Lukáš, KK FKŠ Prievidza
3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KT08M - KATA chlapci 16.-18. rokov od 2.KYU
1. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

 

KT09M - KATA muži 18.+ rokov
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Bleho Boris, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KT10MO - KATA muži 14.+ rokov OPEN
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Kubovič René, KK Levice
3. Bleho Boris, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KT01F - KATA dievčatá 6.-9. rokov do 7.KYU
1. Kovaříková Mária, Klub športového karate Hurbanovo
2. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO
3. Šenkova kristinka, KK FKŠ Prievidza

 

KT02F - KATA dievčatá 6.-9. rokov od 6.KYU
1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
2. Špotáková Nina, KKK Pezinok

 

KT03F - KATA dievčatá 10.-12. rokov do 5.KYU
1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
2. Bírešová Táňa, KK Levice
3. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava

 

KT04F - KATA dievčatá 10.-12. rokov od 4.KYU
1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Holečková Chiara, KK Levice

 

KT05F - KATA dievčatá 13.-15. rokov do 4.KYU
1. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Pitoňáková Petra, Karate klub Seiken Bratislava
3. Csillag Virág, Karate Klub BUSHIDO

 

KT06F - KATA dievčatá 13.-15. rokov od 3.KYU
1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
3. Foltánová Kateřina, KK Levice

 

KT07F - KATA dievčatá 16.-18. rokov do 3.KYU
1. Filipová Lenka, Karate klub Seiken Bratislava

 

KT08F - KATA dievčatá 16.-18. rokov od 2.KYU
1. Anettová Laura, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KT09F - KATA ženy 18.+ rokov
1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Valentíková Martina, KK Levice
3. Bodnárová Nicol, TJ BUDO Bratislava

 

KT10FO - KATA ženy 14.+ rokov OPEN
1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
3. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KT10MOa - KATA muži 6.-13. rokov OPEN
1. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava
3. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava

 

KT10FOa - KATA ženy 6.-13. rokov OPEN
1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
2. Holečková Chiara, KK Levice
3. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KB03M - KOBUDO chlapci 13.-15. rokov LONG
1. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Martiš Lukáš, KK FKŠ Prievidza
3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KB06ML - KOBUDO muži 18.+ rokov LONG
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Szabó Ján, KK Levice
2. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KB07MS - KOBUDO muži 18.+ rokov SHORT
1. Szabó Ján, KK Levice
2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KB03F - KOBUDO dievčatá 13.-15. rokov LONG

1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza
3. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KB05FS - KOBUDO dievčatá 16.-18. rokov SHORT
1. Lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

 

KB06FL - KOBUDO ženy 18.+ rokov LONG
1. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
3. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KB07FS - KOBUDO ženy 18.+ rokov SHORT
1. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

 

KS01M - KUMITE chlapci 7.-9. rokov -140cm
1. Sedlák Rastislav, KK Levice
2. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica

 

KS02M - KUMITE chlapci 7.-9. rokov +140cm
1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Rafael Slavomír, KK Levice
3. Somorovský František, KKK Pezinok

 

KS03M - KUMITE chlapci 10.-12. rokov -150cm
1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Šmikniar Zdenko, KK Levice
3. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica

 

KS04M - KUMITE chlapci 10.-12. rokov +150cm
1. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
2. Sedlák Patrik, KK Levice
3. Špoták Lukáš, KKK Pezinok

 

KS05M - KUMITE chlapci 13.-15. rokov -160cm
1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
2. Kabát Stanislav, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

 

KS06M - KUMITE chlapci 13.-15. rokov +160cm
1. Letko Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Pavlák Marek, KK FKŠ Prievidza
3. Chudý Matej, Style Karate Lednické Rovne

 

KS07M - KUMITE chlapci 16.-18. rokov -60kg
1. Urge Martin, KK Levice
2. Podhorský Marek, TJ Sokol Ilava
3. Puckaller Patrik, KK Levice

 

KS08M - KUMITE chlapci 16.-18. rokov -70kg
1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Letko Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Pohronský Daniel, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS09M - KUMITE chlapci 16.-18. rokov +70kg
1. Derka Kristian, TJ Sokol Ilava
2. Ondráško Adam, Style Karate Lednické Rovne
3. Meliš Peter, TJ Sokol Ilava

 

KS11M - KUMITE muži 18.+ rokov -78kg
1. Valentík Tomáš, KK Levice
2. Zelinka Peter, KK Levice
3. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS01F - KUMITE dievčatá 7.-9. rokov -140cm
1. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
2. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO
3. Borovská Petra, KKK Pezinok

 

KS03F - KUMITE dievčatá 10.-12. rokov -150cm
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

 

KS04F - KUMITE dievčatá 10.-12. rokov +150cm
1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Vrtíková Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Bakošová Romana, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS06F - KUMITE dievčatá 13.-15. rokov +160cm
1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
2. Janíková Katarína, TJ Sokol Ilava
3. Zeleiová Dominika, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS07F - KUMITE dievčatá 16.-18. rokov -55kg
1. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava
2. Andrikovicsová Martina, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS08F - KUMITE dievčatá 16.-18. rokov +55kg

1. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Gáfriková Kristína, KK Levice

 

KS10F - KUMITE ženy 18.+ rokov -60kg
1. Gáfriková Kristína, KK Levice
2. Balková Frederika, Style Karate Lednické Rovne

 

KT11MT - KATA chlapci 6.-9. rokov družstvá
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KT12MT - KATA chlapci 10.-12. rokov družstvá
1. KKK Pezinok
2.Karate klub BANANA DOJO

3. KK FKŠ Prievidza

 

KT13MT - KATA chlapci 13.-15. rokov družstvá
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. Bratislava
3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KT14MT - KATA chlapci 16.-18. rokov družstvá
1. Karate klub Seiken Bratislava

 

KT15MT - KATA muži 18.+ rokov družstvá
1. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Karate klub Seiken Bratislava

 

KT11FT - KATA dievčatá 6.-9. rokov družstvá
1. BUDO Bratislava
2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. KKK Pezinok

 

KT12FT - KATA dievčatá 10.-12. rokov družstvá
1. KK Levice
2., ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KT13FT - KATA dievčatá 13.-15. rokov družstvá
1. KK Levice
2. KK FKŠ Prievidza
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KT14FT - KATA dievčatá 16.-18. rokov družstvá
1. REPRE, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. REPRE Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS13MT - KUMITE chlapci 7.-9. rokov družstvá
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. KKK Pezinok
3. KK CVČ Stará Bystrica

 

KS14MT - KUMITE chlapci 10.-12. rokov družstvá
1. KKK Pezinok
2. KK Levice
3. KK CVČ Stará Bystrica

 

KS15MT - KUMITE chlapci 13.-15. rokov družstvá
1. KKK Pezinok
2. KK Levice
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KS13FT - KUMITE dievčatá 10.-12. rokov družstvá
1., Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Karate klub Veľký Krtíš

Copyright 2020  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA