^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5679477
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
278
738
5303
5655811
40497
28544
5679477

Vaša IP: 18.232.171.18
24-08-2019 04:36

I. PF PEZINOK 2018

I.KOLO FEDERÁCIE PEZINOK 2018

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Sarkoci Maxim, KKK Pezinok

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA01 KATA 6. - 8. rokov  CH

  1. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Gyurík Lukáš, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Hitka Jakub, KKK Pezinok
  2. Hikl Jakub, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Herera Kristián, KKK Pezinok

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

  1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Majerčík Šimon, KKK Pezinok

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Hlaváč martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Jánoš Alex, Karate klub Seiken Bratislava

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Sarkoci Maxim, KKK Pezinok
  3. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
  2. lachký martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Dutko Martin, Karate klub Seiken Bratislava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
  2. Máček Filip, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH

  1. Hulin Hugo, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
  3. Sloboda Boris, Športový klub karate SEIWA

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA10 KATA od 18.-20. rokov  CH

  1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  2. Beňuš Marek, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

             

  1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Gyurík Lukáš, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov  D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  3. Havranová Sofia, KK Levice

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  2. Udičová Anička, KKK Pezinok
  3. Horňáková Zuzana, Karate klub Seiken Bratislava

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Šutková Lenka, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

  1. Seginková Sofia, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Mináriková Kristína, KK Levice
  3. Križanová Gajane, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Havranová Bianka, KK Levice
  2. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu D

  1. Svoreňová Michaela, BUDO Bratislava
  2. Polyáková Veronika, KKK Pezinok
  3. Rosinová Terézia, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Foltánová Kateřina, KK Levice
  3. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA21 KATA od 18.-20. rokov  D

  1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Zeleiová Dominika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA21 KATA od 21. rokov  D

  1. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza
  2. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

 

  1. Foltánová Kateřina, KK Levice
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov  CH

  1. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava
  2. Gereg Timotej, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov  CH

  1. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Tomčala Marek, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Ryška Daniel, KKK Pezinok

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. harag samuel, KK FKŠ Prievidza
  2. Horvath Tomáš, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Liko Damián, KK Levice

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kršiak Sebastián, Karate klub Veľký Krtíš
  3. kurbel adrian, KK FKŠ Prievidza

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

  1. Šmikniar Zdenko, KK Levice
  2. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Svitek kristián, KK CVČ Stará Bystrica

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

  1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kompan Andrej, KK Levice
  3. Čúzy Matúš, KKK Pezinok

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

  1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  2. Prochác Daniel, BUDO Bratislava
  3. Strapko Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

  1. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Furda David, KK Levice
  3. Puckaller Patrik, KK Levice

KU18 KUMITE nad 18.-20. rokov OPEN CH

  1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Ondráško Adam, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Meliš Peter, TJ Sokol Ilava

KU09 KUMITE nad 21. rokov OPEN CH

  1. Herera Alberto, KKK Pezinok

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov  D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
  3. Galbáčová Simona, Karate klub Veľký Krtíš

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov  D

  1. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

  1. Bubakova Nadine, KK Levice
  2. Juričeková Yvette, TJ BUDO Bratislava

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

  1. Kanková Tamara, KKK Pezinok
  2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Iman Kebisová Vanesa, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

  1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hrušková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
  3. Zeleiová Dominika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18.-20. rokov OPEN D

 

  1. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Gáfriková Kristína, KK Levice

KU18 KUMITE nad 21. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA51 KATA 6. - 9. rokov  CH

  1. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov  CH

  1.       TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. KKK Pezinok
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA53 KATA 13. - 15. rokov  CH

  1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA54 KATA od 16. rokov  CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov  D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA56 KATA 10. - 12. rokov  D

  1. KKK Pezinok
  2. KK Levice
  3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KA57 KATA 13. - 15. rokov  D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KKK Pezinok
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA58 KATA od 16. rokov  D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov  CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. KK Levice

 

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov  CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice
  3. KK FKŠ Prievidza

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov  CH

  1. KK Levice
  2. KK CVČ Stará Bystrica

KU53 KUMITE 15. - 17. rokov  CH

  1. KK Levice , KK Levice
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov  D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Karate klub Veľký Krtíš

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov  D

  1. KK Levice

KU55 KUMITE 13. - 14. rokov  D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA