^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5594553
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
305
782
1087
5587068
18066
44065
5594553

Vaša IP: 3.88.220.93
18-06-2019 07:40

MS SK 2017 výsledky

Majstrovstvá Slovenskej republiky v karate a kobudo 11.11.2017, Šaľa

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH

  1. Szabó Ján, Kage Dojo Levice
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Kočkovský Daniel, BUDO Bratislava

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA01 KATA 6 -8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. kovač tomaš, KK FKŠ Prievidza
  3. Behro Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Hitka Jakub, KKK Pezinok
  3. Slez Martin, Karate klub Animus

KA03 KATA 9.-10. rokov od 5. kyu CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Kukučka Samuel, Karate klub BANANA DOJO
  2. Hlaváč Martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Ricker Sebastian, KK FKŠ Prievidza

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
  3. SarkocyMaxim, KKK Pezinok

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Jurík Simon, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

  1. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Hulin Hugo, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza

 

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa -oddiel Karate

KA10 KATA od 18. rokov CH

  1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate
  3. Kubovič René, KK Levice

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kubovič René, KK Levice
  3. Scholz Filip, BUDO Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D

  1. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  2. Havranová Sofia, KK Levice
  3. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  2. Kmotríková Zuzana, Karate klub BANANA DOJO
  3. Blahová Lara, BUDO Bratislava

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Pozsonyi Laura, TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate
  3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11.-12. rokov do 5. kyu D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO
  3. Rickerová Jasmína, Karate klub BANANA DOJO

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Seginková Sofia, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava

KA18 KATA 13.-14. rokov do 4. kyu D

  1. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Slažanská Nela, KK Levice

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Holečková Chiara, KK Levice
  3. Havranová Bianka, KK Levice

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

 

KA21 KATA od 18. rokov D

  1. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza
  2. Valentíková Martina, KK Levice
  3. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Holečková Chiara, KK Levice
  2. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  3. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

  1. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Havranová Bianka, KK Levice

KU01 KUMITE 7.-8. rokov CH

  1. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava
  2. Smolka Peter, KK Levice
  3. Slavík Matej, TJ Sokol Ilava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH

  1. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Krištof Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. Sedlák Rastislav, KK Levice
  2. Harag Samuel, KK FKŠ Prievidza
  3. Horvath Tomáš, KK CVČ Stará Bystrica

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čerba Tomáš,KK Levice
  3. Kršiak Sebastián, Karate klub Veľký Krtíš

KU05 KUMITE 13.-14. rokov do 160cm CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Šmikniar Zdenko, KK Levice

KU06 KUMITE 13.-14. rokov nad 160cm CH

  1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  2. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
  3. sedlák Patrik, KK Levice

KU07 KUMITE 15.-17. rokov do 65kg CH

  1. Furda David, KK Levice
  2. Lenart Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KU08 KUMITE 15.-17. rokov nad 65kg CH

  1. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
  3. Buček Alex, KKK Pezinok

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

  1. Zelinka Peter, KK Levice
  2. Valentík Tomáš, KK Levice
  3. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D

  1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
  2. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU11 KUMITE 9.-10. rokov D

  1. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
  2. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO
  3. Rickerová Jessica, Karate klub BANANA DOJO

KU12 KUMITE 11.-12. rokov do 150cm D

  1. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU13 KUMITE 11.-12. rokov nad 150cm D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava

 

KU14 KUMITE 13.-14. rokov do 160cm D

  1. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čechova Veronika, KK FKŠ Prievidza
  3. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU15 KUMITE 13.-14. rokov nad 160cm D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hrušková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Vrtíková Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15.-17. rokov nad 50kg D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA51 KATA 6.-9. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate
  3. KK CVČ Stará Bystrica

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH

  1. KKK Pezinok
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA53 KATA 13.-15. rokov CH

  1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Karate klub Seiken Bratislava

KA54 KATA od 16. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10.-12. rokov D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KKK Pezinok
  3. Karate klub Veľký Krtíš

KA57 KATA 13.-15. rokov D

  1. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK Levice

KA58 KATA od 16. rokov D

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KKK Pezinok
  3. TJ Sokol Ilava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK FKŠ Prievidza

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice
  3. KKK Pezinok

KU55 KUMITE 13.-14. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa

       2 Športový klub KARATE Nová Baňa

KU57 KUMITE 8.-9. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU58 KUMITE 15.-17. rokov CH

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA08.1 KATA 15. 17.rokov do 3. kyu D

  1. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Polyáková Veronika, KKK Pezinok
  3. Jesenska Natalia, SEIPAI Martin

KU09 Kumite nad 18.rokov open -muži

  1. Zelinka Peter, KK Levice
  2. Valentík Tomáš, KK Levice
  3. Roth Róbert, ŠKK Nová Baňa

KU08 kumite 15 - 17 rokov nad 65 kg -CH

  1. Chudý Matej, Lednické Rovne
  2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
  3. Buček Alex

KU18 kumite nad 18 rokov open . D

  1. Miksaiová Nikola, ŠKK Nová Baňa

2 .Valková

  1. Gáfriková, KK Levice
  2. Žemberyová, ŠKK Nová Baňa

DISABILITIES

1.Snoha Štefan Ikkaido

2.Ostrolucký Jozef, SBA Banská Bystrica

3.Ostrolucký Richard, KK Veľký Krtíš

1.Krajčovič Kristian,Ikkaido

1.Paholek Mario, CVČ Stará Bystrica

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA