V. PF Veľký Krtíš 2017

  1. V. kolo Pohára Federácie – Veľký Krtíš 21.10.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Streid Martin, ŠK Karate DOJO Stupava

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Povalačová Alexandra, Karate klub Veľký Krtíš

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Behro Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Budai Adam, Karate klub BANANA DOJO
  3. Slez Martin, Karate klub Animus

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Ricker Sebastian, KK FKŠ Prievidza
  2. Lachký Martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Svitok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Gašparík Šimon, Karate klub Seiken Bratislava

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Streid Martin, ŠK Karate DOJO Stupava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

  1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
  2. Huščávová Dominika, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Povalačová Alexandra, Karate klub Veľký Krtíš
  4. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
  5. Beňuš Marek, Športový klub KARATE Nová Baňa
  6. Polyáková Veronika, KKK Pezinok

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA10 KATA od 18. rokov CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  3. Herera Alberto, KKK Pezinok

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D

  1. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  2. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
  3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Kmotríková Zuzana, Karate klub BANANA DOJO
  2. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  3. Kovářová Eva, Karate klub BANANA DOJO

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

  1. Slažanská Nela, KK Levice
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Križanová Gajane, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Holečková Chiara, KK Levice
  2. Havranová Bianka, KK Levice
  3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Lachká Lukrécia, KK FKŠ Prievidza
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KA21 KATA od 18. rokov D

  1. Valentíková Martina, KK Levice
  2. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Holečková Chiara, KK Levice
  3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

  1. Foltánová Kateřina, KK Levice
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Havranová Bianka, KK Levice

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH

  1. Čerba Lukáš, KK Levice
  2. Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Smolka Peter, KK Levice

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH

  1. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza
  3. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. Harag Samuel, KK FKŠ Prievidza
  2. Čerba Tomáš, KK Levice
  3. Ház Pavol, TJ Sokol Ilava

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kurbel Adrian, KK FKŠ Prievidza
  3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Šmikniar Zdenko, KK Levice
  3. Rusnák Patrik, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

  1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  2. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
  3. Smolka Igor, KK Levice

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

  1. Furda David, KK Levice
  2. Halabuk Lukáš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

  1. Puckaller Patrik, KK Levice
  2. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Uhrín Marco, BUDO Bratislava

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

  1. Valentík Tomáš, KK Levice
  2. Zelinka Peter, KK Levice
  3. Kučerák Lukáš, KK Levice

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D

  1. Šoltesova Viktoria, KK FKŠ Prievidza
  2. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

  1. Kanková Tamara, KKK Pezinok
  2. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

  1. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
  2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Čechova Veronika, KK FKŠ Prievidza

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. ŠK Karate DOJO Stupava

KA54 KATA od 16. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. ŠK Karate DOJO Stupava
  3. KK Levice

KA57 KATA 13. - 15. rokov D

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KKK Pezinok

KA58 KATA od 16. rokov D

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Karate klub Veľký Krtíš

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KK Levice
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH

  1. KKK Pezinok
  2. KK Levice

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Karate klub Veľký Krtíš

KU55 KUMITE 13. - 14. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

DISABILITIES

kateg.1 (mentálne znevýhodnení pretekári)

1.miesto OSTROLUCÝ Richard Karate klub Veľký Krtíš

2.miesto PAHOLEK Mário CVČ Stará Bystrica

kateg.2 (zrakovo znevýhodnení pretekári)

1.miesto SNOHA Štefan Ikkaido

kateg.3 (telesne znevýhodnení pretekári)

1.miesto DOKA Ľubomír ŠK Karate DOJO Stupava

2.miesto KRAJČOVIČ Kristián Ikkaido

kateg.4 (mentálne znevýhodnení pretekári do 10 rokov)

1.miesto VÖRÖS Jozef Ikkaido

2.miesto ONDREJKOVÁ Johana Ikkaido

3.miesto DEKAN Adam Ikkaido