^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5679472
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
273
738
5298
5655811
40492
28544
5679472

Vaša IP: 18.232.171.18
24-08-2019 04:33

IV. PF Prievidza 2017

  1.   IV. kolo Pohára Federácie – PRIEVIDZA CUP 2017 7.10.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Kukučka Samuel, Karate klub BANANA DOJO
  3. Fašanok Šimon, Karate klub BANANA DOJO

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Szabó Ján, Kage Dojo Levice
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH

  1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Szabó Ján, Kage Dojo Levice

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
  3. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kovač Tomaš, KK FKŠ Prievidza
  3. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Krištof Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Slez Martin, Karate klub Animus
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
  2. Jánoš Alex, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Burianek Lukáš, Kage Dojo Levice

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
  3. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Streid Martin, ŠK Karate DOJO Stupava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Prochác Daniel, BUDO Bratislava
  3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

  1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
  2. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Štipala Martin, SEIPAI Martin

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA10 KATA od 18. rokov CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Szabó Ján, Kage Dojo Levice

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Šulka Michael, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D

  1. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  2. Havranová Sofia, KK Levice
  3. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  2. Kovaříková Mária, Klub športového karate Hurbanovo
  3. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

  1. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO
  3. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

  1. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Hadvigová Veronika, Karate klub Seiken Bratislava

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Havranová Bianka, KK Levice
  3. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Foltánová Kateřina, KK Levice
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

KA21 KATA od 18. rokov D

  1. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza
  2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

  1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
  3. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Suja Richard, Karate klub Veľký Krtíš

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH

  1. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza
  2. Rafael Slavomír, KK Levice
  3. Liko Damián, KK Levice

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Horváth Tomáš, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Zima Matej, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Horváth Máté, Karate klub BANANA DOJO
  3. Kurbel Adrian, KK FKŠ Prievidza

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
  3. Šmikniar Zdenko, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

  1. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
  2. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

  1. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
  2. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Dlholucký David, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

  1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Meliš Peter, TJ Sokol Ilava
  3. Kosec Juraj, TJ Sokol Ilava

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D

  1. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  3. Vrtíková Aneta, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D

  1. Šoltésová Viktoria, KK FKŠ Prievidza
  2. Rickerová Jessica, Karate klub BANANA DOJO
  3. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

  1. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
  3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

  1. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Čechová Veronika, KK FKŠ Prievidza

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D

  1. Vrtíková Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hrušková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Bakošová Romana, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Meleková Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. KKK Pezinok
  3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH

  1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA54 KATA od 16. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. KKK Pezinok
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK Levice

KA57 KATA 13. - 15. rokov D

  1. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA58 KATA od 16. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice
  3. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KKK Pezinok
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KK Levice
  3. Karate klub Veľký Krtíš

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice

KU56 KUMITE 15. - 17. rokov CH

  1. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. KK Levice
  3. KKK Pezinok

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA