^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5679493
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
294
738
5319
5655811
40513
28544
5679493

Vaša IP: 18.232.171.18
24-08-2019 04:55

III. PF Púchov 2017

3. kolo Pohára Federácie – Púchov – 3.6.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH
1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
2. Mezei Martin, Karate klub BANANA DOJO
3. Fašanok Šimon, Karate klub BANANA DOJO

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH
1. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH
1. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D
1. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO
2. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D
1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH
1. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
2. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
3. kovač tomaš, KK FKŠ Prievidza

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH
1. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
2. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH
1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
3. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH
1. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
2. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
3. lachký martin, KK FKŠ Prievidza

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH
1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
2. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH
1. Fašanok Šimon, Karate klub BANANA DOJO
2. Bencko Michal, BUDO Bratislava
3. píš adam, KK FKŠ Prievidza

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH
1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
3. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D
1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
2. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
3. Zálešák Ivo, BUDO Bratislava

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH
1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
3. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA10 KATA od 18. rokov CH
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
3. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH
1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D
1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
2. Havranová Sofia, KK Levice
3. Kovářová Eva, Karate klub BANANA DOJO

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D
1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
2. Kmotríková Zuzana, Karate klub BANANA DOJO
3. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D
1. Rickerová Jasmína, Karate klub BANANA DOJO
2. Mináriková Kristína, KK Levice
3. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
3. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D
1. Križanová Gajane, KKK Pezinok
2. Jesenska Natalia, SEIPAI Martin
3. Polyáková Veronika, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D
1. Havranová Bianka, KK Levice
2. Holečková Chiara, KK Levice
3. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D
1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KA21 KATA od 18. rokov D
1. Zahradníková Nikola, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Balková Frederika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
3. Rosinová Jana, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D
1. Holečková Chiara, KK Levice
2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D
1. Foltánová Kateřina, KK Levice
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH
1. Ryška Daniel, KKK Pezinok
2. Gereg Timotej, Karate klub Seiken Bratislava
3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH
1. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Tomčala Marek, KK CVČ Stará Bystrica
3. Sedlák Rastislav, KK Levice

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH
1. Ondráško Oliver, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Ház Pavol, TJ Sokol Ilava
3. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH
1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
2. kurbel adrian, KK FKŠ Prievidza
3. Gašpar Miroslav, TJ Sokol Ilava

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH
1. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
2. Rusnák Patrik, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH
1. Pavlák Marek, KK FKŠ Prievidza
2. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH
1. Ondráško Adam, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
3. Dlholucký David, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH
1. Valentík Tomáš, KK Levice
2. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Mišovec Pavol, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D
1. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
2. Šeligová Gabika, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D
1. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
2. Derková Ester, TJ Sokol Ilava
3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D
1. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D
1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
3. Bakošová Romana, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Vrtíková Timea, KK Levice
3. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D
1. Lachká Lukrécia, KK FKŠ Prievidza
2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

KU16 KUMITE 15. - 17. rokov do 50kg D
1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava
3. Fedorová Mária, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D
1. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D
1. Balková Frederika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. KK CVČ Stará Bystrica

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH
1. Karate klub Veľký Krtíš
2. KK FKŠ Prievidza
3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH
1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA54 KATA od 16. rokov CH
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. BUDO Bratislava
3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA55 KATA 6. - 9. rokov D
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. KK Levice
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. KKK Pezinok
3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA57 KATA 13. - 15. rokov D
1. KK Levice
2. KKK Pezinok

KA58 KATA od 16. rokov D
1. KK FKŠ Prievidza
2.Športový klub KARATE Nová Baňa
3. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH
1. KK CVČ Stará Bystrica
2. Športový klub KARATE Nová Baňa

DISABILITIES
1. Ostorlucký Richard, Karate klub Veľký Krtíš
2. Gron Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Paholek Mário, KK CVČ Stará Bystrica

KU56 KUMITE 15. - 17. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. TJ Sokol Ilava

KA08.1 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu D
1. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Matušková Zuzana, KKK Pezinok
3. Svoreňová Michaela, BUDO Bratislava

KU57 KUMITE ROT. 15. - 17. rokov CH.
1. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Športový klub KARATE Nová Baňa

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA