^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5706678
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
225
1352
7199
5690980
16857
50841
5706678

Vaša IP: 3.226.243.130
15-09-2019 05:29

II. PF Pezinok 2017

II.  PF PEZINOK, 18.3.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH
1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
2. Mezei Martin, Karate klub BANANA DOJO
3. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH
1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH
1. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Kočkovský Daniel, BUDO Bratislava

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D
1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D
1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D
1. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH
1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Bujko Dominik, Karate Klub BUSHIDO - Neded
3. Gyurík Lukáš, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH
1. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
2. Jánoš Alex, Karate klub Seiken Bratislava
3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH
1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
2. Sarkoci Maxim, KKK Pezinok
3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH
1. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
2. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
3. Farkaš Kristián, Karate Klub BUSHIDO - Neded

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH
1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
3. Mezei Martin, Karate klub BANANA DOJO

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH
1. Hulin Hugo, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Sárkány Alex, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Jurík Simon, Karate klub Seiken Bratislava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH
1. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D
1. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
2. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
3. Szarka Attila, Karate klub BANANA DOJO

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH
1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
3. Šulka Michael, Karate klub Seiken Bratislava

KA10 KATA od 18. rokov CH
1. Ayisi Frederick, Ekonóm
2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Szabó Ján, Kage Dojo Levice

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH
1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
3. Sárkány Alex, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D
1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
2. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kovářová Eva, Karate klub BANANA DOJO

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D
1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
2. Blahová Lara, BUDO Bratislava
3. Udičová Anička, KKK Pezinok

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D
1. Karin Mózová, ŠK Karate DOJO Stupava
2. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Šutková Lenka, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D
1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
2. Slažanská Nela, KK Levice
3. Rišová Žofka, Karate klub Veľký Krtíš

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D
1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
2. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Seginková Sofia, Karate klub Seiken Bratislava

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D
1. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
2. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Polyáková Veronika, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D
1. Havranová Bianka, KK Levice
2. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Holečková Chiara, KK Levice

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D
1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KA21 KATA od 18. rokov D
1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Šályová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D
1. Havranová Bianka, KK Levice
2. Holečková Chiara, KK Levice
3. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D
1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH
1. Ryška Daniel, KKK Pezinok
2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH
1. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Sedlák Rastislav, KK Levice
3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH
1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. kurbel adrian, KK FKŠ Prievidza
3. Čerba Tomáš, KK Levice

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH
1. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
3. Špoták Lukáš, KKK Pezinok

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH
1. Beňuš Marek, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Rusnák Patrik, KK Levice
3. Kompan Andrej, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH
1. Pavlák Marek, KK FKŠ Prievidza
2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH
1. Lenart Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Urge Martin, KK Levice
3. Podhorský Marek, TJ Sokol Ilava

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH
1. Pohronský Daniel, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
3. Buček Alex, KKK Pezinok

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH
1. Valentík Tomáš, KK Levice
2. Tomaškovič Martin, KKK Pezinok
3. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D
1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
2. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D
1. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
2. Packová Katarína, KKK Pezinok
3. Rickerová Jasmína, Karate klub BANANA DOJO

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
3. Rosinová Viktória, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D
1. Vrtíková Timea, KK Levice
2. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU16 KUMITE 15. - 17. rokov do 50kg D

1. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava

2. Fedorová Mária, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D
1. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH
1. KKK Pezinok
2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Karate klub Seiken Bratislava

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH
1. REPRE do 10 rokov CH(Lesay, Bartko, Sarkocy)
2. ŠK Karate DOJO Stupava
3. KKK Pezinok

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH
1. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Kabát, Čvirik, Prochác ., REPRE
3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA54 KATA od 16. rokov CH
1. REPRE Dorastenci (Tobolák, Musil, Bleho)
2. Karate klub Seiken Bratislava
3. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D
1. KKK Pezinok
2. BUDO Bratislava
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D
1. KK Levice
2. Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Karate klub Seiken Bratislava

KA57 KATA 13. - 15. rokov D
1. KK Levice
2. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA58 KATA od 16. rokov D
1. ŠK Goju Kai seniorky (Klementisová, Haňdiaková, Szomolányiová 2. REPRE (Kasanová,Homolová,Kolčáková)
3. KKK Pezinok

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH
1. KK Levice
2. KKK Pezinok
3. Karate klub Seiken Bratislava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. TJ Sokol Ilava
3. KK CVČ Stará Bystrica

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH
1. KK Levice
2. KKK Pezinok

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. KKK Pezinok

KA08a KATA 15. - 17. rokov do 3.kyu D
1. Polyáková Veronika, KKK Pezinok
2. Svoreňová Michaela, BUDO Bratislava
3. Matušková Zuzana, KKK Pezinok

KA12a KATA od 18. rokov
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Ayisi Frederick, Ekonóm
3. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

KU ROT 13-14. rokov CH
1. KKK Pezinok
2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU ROT 15-17.rokov CH
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. REPREZENTÁCIA družstvo
3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU ROT +18. rokov
1. REPREZENTÁCIA Družstvo
2. TJ Sokol Ilava

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA