^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5594488
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
240
782
1022
5587068
18001
44065
5594488

Vaša IP: 3.88.220.93
18-06-2019 06:37

I. PF B.Bystrica 2017

 
 
I. PF Banská Bystrica 11.02.2017
KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH
1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
2. Lesay Tomáš, Š
K GOJU KAI KARATE Bratislava
 
KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH
1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
2. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
3. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
 
KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH
1. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
 
KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D
1. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
 
KB05 KOBUDO od  14. rokov LONG D
1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
 
KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D
1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
 
KA01 KATA 6. 8. rokov CH
1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Bujko Dominik, Karate Klub BUSHIDO-Neded
3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kovač Tomaš, KK FKŠ Prievidza
 
KA02 KATA 9.-10. rokov do 6. kyu CH
1. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
2. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
 
KA03 KATA 9.-10. rokov od 5. kyu CH
1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
2. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
 
KA04 KATA 11.-12. rokov do 5. kyu CH
1. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
2. lachký martin, KK FKŠ Prievidza
3. Farkaš Kristián, Karate Klub BUSHIDO-Neded
 
KA05 KATA 11.-12. rokov od 4. kyu CH
1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
2. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Máček Filip, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
 
KA06 KATA 13.-14. rokov do 4. kyu CH
1. Sárkány Alex, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Hulin Hugo, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Sántai Michal, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
 
KA07 KATA 13.-14. rokov od 3. kyu CH
1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
 
KA09 KATA 15.-17. rokov od 2. kyu CH
1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
2. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
3. Černúch Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA10 KATA od 18. rokov CH
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH
1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Sárkány Alex, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D
1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
2. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Keselyová Lea, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D
1. Kovaříková Mária, Klub športového karate Hurbanovo
2. Sántaiová Ela, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D
1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
2. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Šutková Lenka, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D
1. Rišová Žofka, Karate klub Veľký Krtíš
2. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO
3. Dolníková Hanka, Stupava

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Zbihlejová Daniela, KK Levice
3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D
1. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Huščávová Kristína, Stupava

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D
1. Lachká Lukrécia, KK FKŠ Prievidza
2. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Holečková Chiara, KK Levice

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D
1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KA21 KATA od 18. rokov D
1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Šályová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D
1. Holečková Chiara, KK Levice
2. Havranová Bianka, KK Levice
3. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D
1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Foltánová Kateřina, KK Levice
2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH
1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Sedlák Rastislav, KK Levice

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH
1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Zibruň Tobiaš, KK CVČ Stará Bystrica

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH
1. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
3. Čúzy Matúš, KKK Pezinok

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH
1. Beňuš Marek, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Šmikniar Zdenko, KK Levice
3. Rusnák Patrik, X

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH
1. Pavlák Marek, KK FKŠ Prievidza
2. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
3. Furda David, KK Levice

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH
1. Kanás Matúš, KK Levice
2. Urge Martin, KK Levice
3. Puckaller Patrik, KK Levice

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH
1. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Puckaller Patrik, KK Levice
3. Letko Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH
1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Meliš Peter, TJ Sokol Ilava
3. Molnár Tomáš, Karate Klub BUSHIDO - Neded

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D
1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
2. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D
1. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO
2. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
3. Rickerová Jessica, Karate klub BANANA DOJO

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D
1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kanková Tamara, KKK Pezinok

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D
1. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D
1. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
2. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza
3. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D
1. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava
3. Palmová Lucia, TJ Sokol Ilava

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D
1. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Gáfriková Kristína, KK Levice
3. Andrikovicsová Martina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH
1. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH
1. KKK Pezinok
2. Karate klub Veľký Krtíš

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH
1., TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA54 KATA od 16. rokov CH
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. BUDO Bratislava
3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA55 KATA 6. - 9. rokov D
1. KKK Pezinok
2. Karate klub Seiken Bratislava
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Karate klub Seiken Bratislava

KA57 KATA 13. - 15. rokov D
1. KK Levice
2. KK FKŠ Prievidza
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA58 KATA od 16. rokov D
1. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Športový klub KARATE Nová Baňa
3. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH
1. KKK Pezinok
2. KK CVČ Stará Bystrica

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. KK Levice

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH
1. KK Levice
2. KKK Pezinok
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. KKK Pezinok

KU55 KUMITE 13. - 14. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
KUMITE 15-17 družstvá
1. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Športový klub KARATE Nová Baňa
3. KK Levice

IPPON SHOBU muži – Stanko Tech CUP
1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Molnár Tomáš, Karate Klub BUSHIDO - Neded
3. Kučerák Lukáš, KK Levice
KA08-CH
1. Tomaškovič Martin, KKK Pezinok
2. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
3. Magnússon Daniel, BUDO Bratislava

KA08-D
1. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Matušková Zuzana, KKK Pezinok
3. Svoreňová Michaela, BUDO Bratislava

IPPON SHOBU Ženy – Stanko Tech CUP
1. Šályová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA23-18r+
1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Šályová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA