^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Návštevnosť

5679451
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Všetky dni
252
738
5277
5655811
40471
28544
5679451

Vaša IP: 18.232.171.18
24-08-2019 04:16

Majstrovstva Slovenska 2016

Majstrovstva SR 2016 PEZINOK 14.05.2016

 

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

              1. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

              2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              3. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš

 

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

              1. Szabó Ján, KK Levice

              2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              3. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH

              1. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

              2. Szabó Ján, KK Levice

              3. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

              1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

              2. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

              1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

              2. Bodnárová Nicol, TJ BUDO Bratislava

              3. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

              1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

 

KA01 KATA 6. - 8. rokov  CH

              1. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

              2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              3. Tomčala Marek, KK CVČ Stará Bystrica

 

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

              1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš

              2. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              3. Zemánek Robert, BUDO Bratislava

 

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

              1. Sarkoci Maxim, KKK Pezinok

              2. Krajčovič Dominik, Športový klub KARATE Nová Baňa

              3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

              1. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava

              2. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

              3. Mezei Martin, Karate klub BANANA DOJO

 

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

              1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza

              2. Steller Peter, TJ BUDO Bratislava

              3. Máček Filip, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

              1. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava

              2. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

              3. Szarka Attila, Karate klub BANANA DOJO

 

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

              1. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

              1. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava

              2. Šulka Michael, Karate klub Seiken Bratislava

              3. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava

              3. Filipová Lenka, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

              1. Scholz Filip, BUDO Bratislava

              2. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

              3. Martiš Lukáš, KK FKŠ Prievidza

 

KA10 KATA od 18. rokov  CH

              1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

              3. Szabó Ján, KK Levice

 

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

              1. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              3. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

              1. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

              2. Martiš Lukáš, KK FKŠ Prievidza

              3. Scholz Filip, BUDO Bratislava

 

KA13 KATA 6. - 8. rokov  D

              1. Ogurčáková Natália, KKK Pezinok

              2. Packová Katarína, KKK Pezinok

              3. Pozsonyi Laura, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

              1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok

              2. Karin Mózová, ŠK Karate DOJO Stupava

              3. Šenkova kristinka, KK FKŠ Prievidza

 

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

              1. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava

 

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

 

              1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Zbihlejová Daniela, KK Levice

              3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

 

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

              1. Holečková Chiara, KK Levice

              2. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              3. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

              1. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Kafrikova Kristina, SEIPAI Martin

              3. Jesenska Natalia, SEIPAI Martin

 

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

              1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

              2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

              3. Foltánová Kateřina, KK Levice

 

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

              1. Anettová Laura, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              3. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

 

KA21 KATA od 18. rokov  D

              1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Valentíková Martina, KK Levice

              3. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza

 

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

              1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Holečková Chiara, KK Levice

              3. Havranová Bianka, KK Levice

 

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

              1. Klemementisová Andrea, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Valentíková Martina, KK Levice

              3. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

 

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov  CH

              1. Tomčala Marek, KK CVČ Stará Bystrica

              2. Čúzy Tomáš, KKK Pezinok

              3. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica

 

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov  CH

              1. Krajčovič Dominik, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Čerba Tomáš, KK Levice

              3. Somorovský František, KKK Pezinok

 

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

              1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Sedlák Rastislav, KK Levice

              3. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica

 

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

              1. Štrbka Daniel, KKK Pezinok

              2. Máček Filip, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

              3. Steller Peter, TJ BUDO Bratislava

 

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

              1. Lenart Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava

              3. Máčaj Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

              1. Furda David, KK Levice

              2. Pavlák Marek, KK FKŠ Prievidza

              3. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok

 

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

              1. Štelzer Marek, TJ BUDO Bratislava

              2. Podhorský Matej, TJ Sokol Ilava

              3. Kosec Juraj, TJ Sokol Ilava

 

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

 

              1. Frölich Richard, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Pohronský Daniel, Športový klub KARATE Nová Baňa

              3. Dlholucký David, Style Karate Lednické Rovne

 

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

              1. Valentík Tomáš, KK Levice

              2. Tomaškovič Martin, KKK Pezinok

              3. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov  D

              1. Šoltesová Viktória, KK FKŠ Prievidza

              2. Packová Katarína, KKK Pezinok

 

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov  D

              1. Kanková Tamara, KKK Pezinok

              2. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

              3. Rosinová Viktória, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

 

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

              1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

              3. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava

 

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

              1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

              3. Rickerová Jasmína, Karate klub BANANA DOJO

 

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

              1. Palmová Lucia, TJ Sokol Ilava

              2. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D

              1. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

              2. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

 

KU16 KUMITE 15. - 17. rokov do 50kg D

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

              1. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

              3. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava

 

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

KA51 KATA 6. - 9. rokov  CH

              1. TJ Slovan Duslo Šaľa C-Vozár,Biliczký,Pozsonyi  , TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              2. Pezinok  , KKK Pezinok

              3. KK Seiken  , Karate klub Seiken Bratislava

 

KA52 KATA 10. - 12. rokov  CH

              1. karatefkš  , KK FKŠ Prievidza

              2. KK Seiken  , Karate klub Seiken Bratislava

              3. Pezinok  , KKK Pezinok

 

KA53 KATA 13. - 15. rokov  CH

              1. TJ Slovan Duslo Šaľa A-Bleho,Sántai,Hulík  , TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

              2. KK Seiken B  , Karate klub Seiken Bratislava

              3. Máčaj,Lenart,Kabát Nová Baňa, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA54 KATA od 16. rokov  CH

              1. KK Seiken  , Karate klub Seiken Bratislava

 

KA55 KATA 6. - 9. rokov  D

              1. Pezinok  , KKK Pezinok

              2. BUDO C-L.Blahová,N.Kollerová+R.Zemánek  , BUDO Bratislava

              3. Iványiová Daniela, Rickerová Jessica, Kmotríková Zuzana  , Karate klub BANANA DOJO

 

KA56 KATA 10. - 12. rokov  D

 

              1. Vidová,Lesayová,Lesay ŠK Goju Kai Karate Bratislava, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. Rickerová Jasmína, Hlavatá Karin, Cesneková Linda  , Karate klub BANANA DOJO

              3. KK Seiken B  , Karate klub Seiken Bratislava

 

KA57 KATA 13. - 15. rokov  D

              1. karate fkš1  , KK FKŠ Prievidza

              2. Nová Baňa (Babicová,Forgáčová,Kruľáková)  , Športový klub KARATE Nová Baňa

              3. Holečková, Havranová, Foltánová  , KK Levice

 

KA58 KATA od 16. rokov  D

              1. ŠK Goju Kai Karate Bratislava (Handiaková, Anetová, Szomolányiová)  , ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

              2. REPRE (Homolová,Kasanová,Kolčáková)  , Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov  CH

              1.  Nová Baňa, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. Čerba,Rafael,Sedlák KK Levice, KK Levice

              3. Stará Bystrica  , KK CVČ Stará Bystrica

 

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov  CH

              1. Pezinok  , KKK Pezinok

              2. Stará Bystrica  , KK CVČ Stará Bystrica

              3. Šmikniar,Čerba,Smolka KK Levice, KK Levice

 

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov  CH

              1. repre  , KK FKŠ Prievidza

              2. Pezinok  , KKK Pezinok

              3. Furda, Kanás, Puckaller  , KK Levice

 

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov  D

              1. Nová Baňa (Kruľáková,Forgáčová,Babicová,Vrtíková)  , Športový klub KARATE Nová Baňa

              2. KK Seiken  , Karate klub Seiken Bratislava

 

KU55 KUMITE 13. - 14. rokov  D

 

 

KU56 KUMITE 15. - 17. rokov CH

 

              1. Pohronský,Frolich,Letko Nová Baňa, Športový klub KARATE Nová Baňa

              2.  ILAVA, TJ Sokol Ilava

              3. Chudý,Dlholucký,Kolesnáč Lednické Rovne, Style Karate Lednické Rovne

 

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA