^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

FaceBook FanBox

Výsledky

I. PF PEZINOK 2018

I.KOLO FEDERÁCIE PEZINOK 2018

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Sarkoci Maxim, KKK Pezinok

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA01 KATA 6. - 8. rokov  CH

  1. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Gyurík Lukáš, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Artner Jakub, Karate klub Seiken Bratislava

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Hitka Jakub, KKK Pezinok
  2. Hikl Jakub, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Herera Kristián, KKK Pezinok

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

  1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Majerčík Šimon, KKK Pezinok

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Hlaváč martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Jánoš Alex, Karate klub Seiken Bratislava

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Sarkoci Maxim, KKK Pezinok
  3. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
  2. lachký martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Dutko Martin, Karate klub Seiken Bratislava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
  2. Máček Filip, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Klučár Radoslav, KKK Pezinok

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH

  1. Hulin Hugo, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
  3. Sloboda Boris, Športový klub karate SEIWA

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA10 KATA od 18.-20. rokov  CH

  1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  2. Beňuš Marek, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

             

  1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Gyurík Lukáš, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov  D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  3. Havranová Sofia, KK Levice

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  2. Udičová Anička, KKK Pezinok
  3. Horňáková Zuzana, Karate klub Seiken Bratislava

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Šutková Lenka, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

  1. Seginková Sofia, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Mináriková Kristína, KK Levice
  3. Križanová Gajane, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Havranová Bianka, KK Levice
  2. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu D

  1. Svoreňová Michaela, BUDO Bratislava
  2. Polyáková Veronika, KKK Pezinok
  3. Rosinová Terézia, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Foltánová Kateřina, KK Levice
  3. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA21 KATA od 18.-20. rokov  D

  1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Zeleiová Dominika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA21 KATA od 21. rokov  D

  1. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza
  2. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

 

  1. Foltánová Kateřina, KK Levice
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov  CH

  1. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava
  2. Gereg Timotej, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov  CH

  1. Kubeň Braňo, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Tomčala Marek, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Ryška Daniel, KKK Pezinok

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. harag samuel, KK FKŠ Prievidza
  2. Horvath Tomáš, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Liko Damián, KK Levice

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kršiak Sebastián, Karate klub Veľký Krtíš
  3. kurbel adrian, KK FKŠ Prievidza

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

  1. Šmikniar Zdenko, KK Levice
  2. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Svitek kristián, KK CVČ Stará Bystrica

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

  1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kompan Andrej, KK Levice
  3. Čúzy Matúš, KKK Pezinok

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

  1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  2. Prochác Daniel, BUDO Bratislava
  3. Strapko Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

  1. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Furda David, KK Levice
  3. Puckaller Patrik, KK Levice

KU18 KUMITE nad 18.-20. rokov OPEN CH

  1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Ondráško Adam, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Meliš Peter, TJ Sokol Ilava

KU09 KUMITE nad 21. rokov OPEN CH

  1. Herera Alberto, KKK Pezinok

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov  D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
  3. Galbáčová Simona, Karate klub Veľký Krtíš

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov  D

  1. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

  1. Bubakova Nadine, KK Levice
  2. Juričeková Yvette, TJ BUDO Bratislava

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

  1. Kanková Tamara, KKK Pezinok
  2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Iman Kebisová Vanesa, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

  1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hrušková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
  3. Zeleiová Dominika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18.-20. rokov OPEN D

 

  1. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Gáfriková Kristína, KK Levice

KU18 KUMITE nad 21. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA51 KATA 6. - 9. rokov  CH

  1. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov  CH

  1.       TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. KKK Pezinok
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA53 KATA 13. - 15. rokov  CH

  1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA54 KATA od 16. rokov  CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov  D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA56 KATA 10. - 12. rokov  D

  1. KKK Pezinok
  2. KK Levice
  3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

 

KA57 KATA 13. - 15. rokov  D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KKK Pezinok
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA58 KATA od 16. rokov  D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov  CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. KK Levice

 

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov  CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice
  3. KK FKŠ Prievidza

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov  CH

  1. KK Levice
  2. KK CVČ Stará Bystrica

KU53 KUMITE 15. - 17. rokov  CH

  1. KK Levice , KK Levice
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov  D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Karate klub Veľký Krtíš

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov  D

  1. KK Levice

KU55 KUMITE 13. - 14. rokov  D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa

MS SK 2017 výsledky

Majstrovstvá Slovenskej republiky v karate a kobudo 11.11.2017, Šaľa

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH

  1. Szabó Ján, Kage Dojo Levice
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Kočkovský Daniel, BUDO Bratislava

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA01 KATA 6 -8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. kovač tomaš, KK FKŠ Prievidza
  3. Behro Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Hitka Jakub, KKK Pezinok
  3. Slez Martin, Karate klub Animus

KA03 KATA 9.-10. rokov od 5. kyu CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Kukučka Samuel, Karate klub BANANA DOJO
  2. Hlaváč Martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Ricker Sebastian, KK FKŠ Prievidza

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
  3. SarkocyMaxim, KKK Pezinok

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Jurík Simon, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

  1. Stránsky Marek, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Hulin Hugo, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza

 

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa -oddiel Karate

KA10 KATA od 18. rokov CH

  1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate
  3. Kubovič René, KK Levice

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Lesay Tomáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kubovič René, KK Levice
  3. Scholz Filip, BUDO Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D

  1. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  2. Havranová Sofia, KK Levice
  3. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  2. Kmotríková Zuzana, Karate klub BANANA DOJO
  3. Blahová Lara, BUDO Bratislava

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Pozsonyi Laura, TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate
  3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11.-12. rokov do 5. kyu D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO
  3. Rickerová Jasmína, Karate klub BANANA DOJO

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Seginková Sofia, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava

KA18 KATA 13.-14. rokov do 4. kyu D

  1. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Slažanská Nela, KK Levice

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Holečková Chiara, KK Levice
  3. Havranová Bianka, KK Levice

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

 

KA21 KATA od 18. rokov D

  1. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza
  2. Valentíková Martina, KK Levice
  3. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Holečková Chiara, KK Levice
  2. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  3. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

  1. Szomolányiová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Havranová Bianka, KK Levice

KU01 KUMITE 7.-8. rokov CH

  1. Horák Tadeáš, TJ Sokol Ilava
  2. Smolka Peter, KK Levice
  3. Slavík Matej, TJ Sokol Ilava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH

  1. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Krištof Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. Sedlák Rastislav, KK Levice
  2. Harag Samuel, KK FKŠ Prievidza
  3. Horvath Tomáš, KK CVČ Stará Bystrica

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čerba Tomáš,KK Levice
  3. Kršiak Sebastián, Karate klub Veľký Krtíš

KU05 KUMITE 13.-14. rokov do 160cm CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Šmikniar Zdenko, KK Levice

KU06 KUMITE 13.-14. rokov nad 160cm CH

  1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  2. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
  3. sedlák Patrik, KK Levice

KU07 KUMITE 15.-17. rokov do 65kg CH

  1. Furda David, KK Levice
  2. Lenart Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KU08 KUMITE 15.-17. rokov nad 65kg CH

  1. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
  3. Buček Alex, KKK Pezinok

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

  1. Zelinka Peter, KK Levice
  2. Valentík Tomáš, KK Levice
  3. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D

  1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
  2. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU11 KUMITE 9.-10. rokov D

  1. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
  2. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO
  3. Rickerová Jessica, Karate klub BANANA DOJO

KU12 KUMITE 11.-12. rokov do 150cm D

  1. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU13 KUMITE 11.-12. rokov nad 150cm D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava

 

KU14 KUMITE 13.-14. rokov do 160cm D

  1. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Čechova Veronika, KK FKŠ Prievidza
  3. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU15 KUMITE 13.-14. rokov nad 160cm D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hrušková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Vrtíková Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15.-17. rokov nad 50kg D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  4. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA51 KATA 6.-9. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. TJ Slovan Duslo Šaľa - oddiel Karate
  3. KK CVČ Stará Bystrica

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH

  1. KKK Pezinok
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA53 KATA 13.-15. rokov CH

  1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Karate klub Seiken Bratislava

KA54 KATA od 16. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KK FKŠ Prievidza
  3. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10.-12. rokov D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. KKK Pezinok
  3. Karate klub Veľký Krtíš

KA57 KATA 13.-15. rokov D

  1. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK Levice

KA58 KATA od 16. rokov D

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KKK Pezinok
  3. TJ Sokol Ilava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK FKŠ Prievidza

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice
  3. KKK Pezinok

KU55 KUMITE 13.-14. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa

       2 Športový klub KARATE Nová Baňa

KU57 KUMITE 8.-9. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU58 KUMITE 15.-17. rokov CH

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA08.1 KATA 15. 17.rokov do 3. kyu D

  1. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Polyáková Veronika, KKK Pezinok
  3. Jesenska Natalia, SEIPAI Martin

KU09 Kumite nad 18.rokov open -muži

  1. Zelinka Peter, KK Levice
  2. Valentík Tomáš, KK Levice
  3. Roth Róbert, ŠKK Nová Baňa

KU08 kumite 15 - 17 rokov nad 65 kg -CH

  1. Chudý Matej, Lednické Rovne
  2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
  3. Buček Alex

KU18 kumite nad 18 rokov open . D

  1. Miksaiová Nikola, ŠKK Nová Baňa

2 .Valková

  1. Gáfriková, KK Levice
  2. Žemberyová, ŠKK Nová Baňa

DISABILITIES

1.Snoha Štefan Ikkaido

2.Ostrolucký Jozef, SBA Banská Bystrica

3.Ostrolucký Richard, KK Veľký Krtíš

1.Krajčovič Kristian,Ikkaido

1.Paholek Mario, CVČ Stará Bystrica

IV. PF Prievidza 2017

  1.   IV. kolo Pohára Federácie – PRIEVIDZA CUP 2017 7.10.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Kukučka Samuel, Karate klub BANANA DOJO
  3. Fašanok Šimon, Karate klub BANANA DOJO

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Szabó Ján, Kage Dojo Levice
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH

  1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Szabó Ján, Kage Dojo Levice

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
  3. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Kovač Tomaš, KK FKŠ Prievidza
  3. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Krištof Adam, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Slez Martin, Karate klub Animus
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
  2. Jánoš Alex, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Burianek Lukáš, Kage Dojo Levice

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
  3. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Streid Martin, ŠK Karate DOJO Stupava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Prochác Daniel, BUDO Bratislava
  3. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

  1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
  2. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
  4. Štipala Martin, SEIPAI Martin

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA10 KATA od 18. rokov CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Szabó Ján, Kage Dojo Levice

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Šulka Michael, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Tobolák Lukáš, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D

  1. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  2. Havranová Sofia, KK Levice
  3. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  2. Kovaříková Mária, Klub športového karate Hurbanovo
  3. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

  1. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO
  3. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

  1. Ondrušová Bibiana, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Hadvigová Veronika, Karate klub Seiken Bratislava

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Havranová Bianka, KK Levice
  3. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Foltánová Kateřina, KK Levice
  2. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza

KA21 KATA od 18. rokov D

  1. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza
  2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  3. Šimunová Andrea, Karate klub Veľký Krtíš

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Lesayová Ema, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

  1. Vidová Tamara, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
  3. Szomolányiová Nina, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Suja Richard, Karate klub Veľký Krtíš

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH

  1. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza
  2. Rafael Slavomír, KK Levice
  3. Liko Damián, KK Levice

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Horváth Tomáš, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Zima Matej, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Horváth Máté, Karate klub BANANA DOJO
  3. Kurbel Adrian, KK FKŠ Prievidza

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
  3. Šmikniar Zdenko, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

  1. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
  2. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

  1. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
  2. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Dlholucký David, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

  1. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Meliš Peter, TJ Sokol Ilava
  3. Kosec Juraj, TJ Sokol Ilava

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D

  1. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  3. Vrtíková Aneta, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D

  1. Šoltésová Viktoria, KK FKŠ Prievidza
  2. Rickerová Jessica, Karate klub BANANA DOJO
  3. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

  1. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
  3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

  1. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  3. Čechová Veronika, KK FKŠ Prievidza

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D

  1. Vrtíková Timea, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Hrušková Lucia, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Bakošová Romana, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Meleková Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. KKK Pezinok
  3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH

  1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KA54 KATA od 16. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. BUDO Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. KKK Pezinok
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KK Levice

KA57 KATA 13. - 15. rokov D

  1. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA58 KATA od 16. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice
  3. ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KKK Pezinok
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KK Levice
  3. Karate klub Veľký Krtíš

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. KK Levice

KU56 KUMITE 15. - 17. rokov CH

  1. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  2. KK Levice
  3. KKK Pezinok

V. PF Veľký Krtíš 2017

  1. V. kolo Pohára Federácie – Veľký Krtíš 21.10.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Streid Martin, ŠK Karate DOJO Stupava

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH

  1. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Povalačová Alexandra, Karate klub Veľký Krtíš

KB06 KOBUDO od 14. rokov SHORT D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH

  1. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Behro Matej, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH

  1. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Budai Adam, Karate klub BANANA DOJO
  3. Slez Martin, Karate klub Animus

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH

  1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH

  1. Ricker Sebastian, KK FKŠ Prievidza
  2. Lachký Martin, KK FKŠ Prievidza
  3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH

  1. Svitok Martin, KK FKŠ Prievidza
  2. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Gašparík Šimon, Karate klub Seiken Bratislava

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH

  1. Haruštiak Alex, ŠK Karate DOJO Stupava
  2. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Streid Martin, ŠK Karate DOJO Stupava

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH

  1. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
  2. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D

  1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
  2. Huščávová Dominika, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Povalačová Alexandra, Karate klub Veľký Krtíš
  4. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
  5. Beňuš Marek, Športový klub KARATE Nová Baňa
  6. Polyáková Veronika, KKK Pezinok

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH

  1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA10 KATA od 18. rokov CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  3. Herera Alberto, KKK Pezinok

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH

  1. Kubovič René, KK Levice
  2. Scholz Filip, BUDO Bratislava
  3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D

  1. Hlôžková Sabina, Kage Dojo Levice
  2. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
  3. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D

  1. Kmotríková Zuzana, Karate klub BANANA DOJO
  2. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
  3. Kovářová Eva, Karate klub BANANA DOJO

KA15 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu D

  1. Kováčová Kristína, Karate klub Seiken Bratislava
  2. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Galbavá Simona, Športový klub KARATE Nová Baňa

 

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D

  1. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Rišová Žofia, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D

  1. Slažanská Nela, KK Levice
  2. Huščávová Kristína, ŠK Karate DOJO Stupava
  3. Križanová Gajane, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D

  1. Holečková Chiara, KK Levice
  2. Havranová Bianka, KK Levice
  3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D

  1. Lachká Lukrécia, KK FKŠ Prievidza
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KA21 KATA od 18. rokov D

  1. Valentíková Martina, KK Levice
  2. Šalamonová Dominika, KK FKŠ Prievidza

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D

  1. Zbihlejová Daniela, KK Levice
  2. Holečková Chiara, KK Levice
  3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D

  1. Foltánová Kateřina, KK Levice
  2. Kolčáková Simona, Karate klub Seiken Bratislava
  3. Havranová Bianka, KK Levice

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH

  1. Čerba Lukáš, KK Levice
  2. Balla Boris, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Smolka Peter, KK Levice

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH

  1. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
  2. Andrejkovič Janko, KK FKŠ Prievidza
  3. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH

  1. Harag Samuel, KK FKŠ Prievidza
  2. Čerba Tomáš, KK Levice
  3. Ház Pavol, TJ Sokol Ilava

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH

  1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
  2. Kurbel Adrian, KK FKŠ Prievidza
  3. Kocian Samuel, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH

  1. Kabát Michal, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Šmikniar Zdenko, KK Levice
  3. Rusnák Patrik, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH

  1. Šefčík Tomáš, KKK Pezinok
  2. Štrbka Daniel, KKK Pezinok
  3. Smolka Igor, KK Levice

KU07 KUMITE 15. - 17. rokov do 65kg CH

  1. Furda David, KK Levice
  2. Halabuk Lukáš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH

  1. Puckaller Patrik, KK Levice
  2. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
  3. Uhrín Marco, BUDO Bratislava

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH

  1. Valentík Tomáš, KK Levice
  2. Zelinka Peter, KK Levice
  3. Kučerák Lukáš, KK Levice

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D

  1. Kocianová Nina, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
  3. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D

  1. Šoltesova Viktoria, KK FKŠ Prievidza
  2. Kyseľová Ivana, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Kupkárová Linda, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D

  1. Kanková Tamara, KKK Pezinok
  2. Grigova Soňa, KK CVČ Stará Bystrica

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D

  1. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
  2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
  3. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D

  1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Babicová Sarah, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Čechova Veronika, KK FKŠ Prievidza

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D

  1. Lachká Lukrecia, KK FKŠ Prievidza
  2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D

  1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Karate klub Seiken Bratislava
  3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava
  2. ŠK Karate DOJO Stupava

KA54 KATA od 16. rokov CH

  1. Karate klub Seiken Bratislava

KA55 KATA 6. - 9. rokov D

  1. KK FKŠ Prievidza
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. ŠK Karate DOJO Stupava
  3. KK Levice

KA57 KATA 13. - 15. rokov D

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. KKK Pezinok

KA58 KATA od 16. rokov D

  1. KK Levice
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Karate klub Veľký Krtíš

KU51 KUMITE 7. - 9. rokov CH

  1. Karate klub Veľký Krtíš
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa
  3. Karate klub Seiken Bratislava

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH

  1. KK CVČ Stará Bystrica
  2. KK Levice
  3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KU53 KUMITE 13. - 14. rokov CH

  1. KKK Pezinok
  2. KK Levice

KU54 KUMITE 10. - 12. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Karate klub Veľký Krtíš

KU55 KUMITE 13. - 14. rokov D

  1. Športový klub KARATE Nová Baňa
  2. Športový klub KARATE Nová Baňa

DISABILITIES

kateg.1 (mentálne znevýhodnení pretekári)

1.miesto OSTROLUCÝ Richard Karate klub Veľký Krtíš

2.miesto PAHOLEK Mário CVČ Stará Bystrica

kateg.2 (zrakovo znevýhodnení pretekári)

1.miesto SNOHA Štefan Ikkaido

kateg.3 (telesne znevýhodnení pretekári)

1.miesto DOKA Ľubomír ŠK Karate DOJO Stupava

2.miesto KRAJČOVIČ Kristián Ikkaido

kateg.4 (mentálne znevýhodnení pretekári do 10 rokov)

1.miesto VÖRÖS Jozef Ikkaido

2.miesto ONDREJKOVÁ Johana Ikkaido

3.miesto DEKAN Adam Ikkaido

III. PF Púchov 2017

3. kolo Pohára Federácie – Púchov – 3.6.2017

KB01 KOBUDO do 13. rokov LONG CH
1. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
2. Mezei Martin, Karate klub BANANA DOJO
3. Fašanok Šimon, Karate klub BANANA DOJO

KB02 KOBUDO od 14. rokov LONG CH
1. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KB03 KOBUDO od 14. rokov SHORT CH
1. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
2. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KB04 KOBUDO do 13. rokov LONG D
1. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO
2. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO

KB05 KOBUDO od 14. rokov LONG D
1. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava

KA01 KATA 6. - 8. rokov CH
1. Tettinger Tomáš, Karate klub Seiken Bratislava
2. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava
3. kovač tomaš, KK FKŠ Prievidza

KA02 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu CH
1. Varga Samuel, Karate klub Veľký Krtíš
2. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Horňák Michal, Karate klub Seiken Bratislava

KA03 KATA 9. - 10. rokov od 5. kyu CH
1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Bartko Michal, Karate klub Veľký Krtíš
3. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA04 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu CH
1. Klučár Radoslav, KKK Pezinok
2. Ricker sebastian, KK FKŠ Prievidza
3. lachký martin, KK FKŠ Prievidza

KA05 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu CH
1. Svitok martin, KK FKŠ Prievidza
2. Pitoňák Matúš, Karate klub Seiken Bratislava
3. Kováč Samuel, Karate klub Seiken Bratislava

KA06 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu CH
1. Fašanok Šimon, Karate klub BANANA DOJO
2. Bencko Michal, BUDO Bratislava
3. píš adam, KK FKŠ Prievidza

KA07 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu CH
1. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Čvirik Tomáš, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
3. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava

KA08 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu CH+D
1. FRAJKA ANDREJ, KK FKŠ Prievidza
2. Tomašovič Branislav, Karate klub Seiken Bratislava
3. Zálešák Ivo, BUDO Bratislava

KA09 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu CH
1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
2. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava
3. Chudý Matej, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA10 KATA od 18. rokov CH
1. Kocsis Ľudovít, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Kunst Michal, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
3. Kolčák Martin, Karate klub Seiken Bratislava

KA11 KATA do 13. rokov RENGOKAI CH
1. Vozár Noel, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
2. Takáč Dávid, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA12 KATA od 14. rokov RENGOKAI CH
1. Scholz Filip, BUDO Bratislava
2. Bleho Filip, TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate
3. Musil Adam, Karate klub Seiken Bratislava

KA13 KATA 6. - 8. rokov D
1. Hujbertová Sofia, KKK Pezinok
2. Havranová Sofia, KK Levice
3. Kovářová Eva, Karate klub BANANA DOJO

KA14 KATA 9. - 10. rokov do 6. kyu D
1. Klúčarová Katarína, KKK Pezinok
2. Kmotríková Zuzana, Karate klub BANANA DOJO
3. Potúčková Sára, Karate klub BANANA DOJO

KA16 KATA 11. - 12. rokov do 5. kyu D
1. Rickerová Jasmína, Karate klub BANANA DOJO
2. Mináriková Kristína, KK Levice
3. Hlavatá Karin, Karate klub BANANA DOJO

KA17 KATA 11. - 12. rokov od 4. kyu D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Krammerová Diana, Karate klub Seiken Bratislava
3. Somogyiová Viktória, Karate klub BANANA DOJO

KA18 KATA 13. - 14. rokov do 4. kyu D
1. Križanová Gajane, KKK Pezinok
2. Jesenska Natalia, SEIPAI Martin
3. Polyáková Veronika, KKK Pezinok

KA19 KATA 13. - 14. rokov od 3. kyu D
1. Havranová Bianka, KK Levice
2. Holečková Chiara, KK Levice
3. lachká lukrecia, KK FKŠ Prievidza

KA20 KATA 15. - 17. rokov od 2. kyu D
1. Huová Kristína, KK FKŠ Prievidza
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Foltánová Kateřina, KK Levice

KA21 KATA od 18. rokov D
1. Zahradníková Nikola, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Balková Frederika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
3. Rosinová Jana, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KA22 KATA do 13. rokov RENGOKAI D
1. Holečková Chiara, KK Levice
2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa

KA23 KATA od 14. rokov RENGOKAI D
1. Foltánová Kateřina, KK Levice
2. Handiaková Alexandra, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU01 KUMITE 7. - 8. rokov CH
1. Ryška Daniel, KKK Pezinok
2. Gereg Timotej, Karate klub Seiken Bratislava
3. Hurban Teo, Karate klub Seiken Bratislava

KU02 KUMITE 9. - 10. rokov CH
1. Gregor Jerguš, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Tomčala Marek, KK CVČ Stará Bystrica
3. Sedlák Rastislav, KK Levice

KU03 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm CH
1. Ondráško Oliver, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Ház Pavol, TJ Sokol Ilava
3. Chmúra Andrej, KK CVČ Stará Bystrica

KU04 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm CH
1. Prievozník Marián, KK CVČ Stará Bystrica
2. kurbel adrian, KK FKŠ Prievidza
3. Gašpar Miroslav, TJ Sokol Ilava

KU05 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm CH
1. Horák Timotej, TJ Sokol Ilava
2. Rusnák Patrik, KK Levice

KU06 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm CH
1. Pavlák Marek, KK FKŠ Prievidza
2. Lenart Martin, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Prochác Daniel, BUDO Bratislava

KU08 KUMITE 15. - 17. rokov nad 65kg CH
1. Ondráško Adam, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Uhrín Marco, BUDO Bratislava
3. Dlholucký David, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU09 KUMITE nad 18. rokov OPEN CH
1. Valentík Tomáš, KK Levice
2. Roth Róbert, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Mišovec Pavol, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KU10 KUMITE 7. - 8. rokov D
1. Klieštiková Vanesa, KK CVČ Stará Bystrica
2. Šeligová Gabika, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU11 KUMITE 9. - 10. rokov D
1. šoltesova viktoria, KK FKŠ Prievidza
2. Derková Ester, TJ Sokol Ilava
3. Bokníková Renáta, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU12 KUMITE 11. - 12. rokov do 150cm D
1. Kadlečíková Katarína, TJ Sokol Ilava
2. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kyseľová Veronika, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU13 KUMITE 11. - 12. rokov nad 150cm D
1. Forgáčová Viktória, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Hudecová Eliška, Karate klub Veľký Krtíš
3. Bakošová Romana, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU14 KUMITE 13. - 14. rokov do 160cm D
1. Kruľáková Sabina, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Vrtíková Timea, KK Levice
3. Jandušíková Nina, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU15 KUMITE 13. - 14. rokov nad 160cm D
1. Lachká Lukrécia, KK FKŠ Prievidza
2. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava

KU16 KUMITE 15. - 17. rokov do 50kg D
1. Miksaiová Nikola, Športový klub KARATE Nová Baňa
2. Valková Adriana, TJ Sokol Ilava
3. Fedorová Mária, CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU17 KUMITE 15. - 17. rokov nad 50kg D
1. Adamcová Romana, TJ Sokol Ilava
2. Žemberyová Katarína, Športový klub KARATE Nová Baňa
3. Kasanová Ema, Športový klub KARATE Nová Baňa

KU18 KUMITE nad 18. rokov OPEN D
1. Balková Frederika, STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Gáfriková Kristína, KK Levice

KA51 KATA 6. - 9. rokov CH
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. KK CVČ Stará Bystrica

KA52 KATA 10. - 12. rokov CH
1. Karate klub Veľký Krtíš
2. KK FKŠ Prievidza
3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA53 KATA 13. - 15. rokov CH
1. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov
2. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA54 KATA od 16. rokov CH
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. BUDO Bratislava
3. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE

KA55 KATA 6. - 9. rokov D
1. Karate klub Seiken Bratislava
2. KK Levice
3. Športový klub KARATE Nová Baňa

KA56 KATA 10. - 12. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. KKK Pezinok
3. TJ Slovan Duslo Šaľa-oddiel Karate

KA57 KATA 13. - 15. rokov D
1. KK Levice
2. KKK Pezinok

KA58 KATA od 16. rokov D
1. KK FKŠ Prievidza
2.Športový klub KARATE Nová Baňa
3. CVČ ZŠ Gorazdova Púchov

KU52 KUMITE 10. - 12. rokov CH
1. KK CVČ Stará Bystrica
2. Športový klub KARATE Nová Baňa

DISABILITIES
1. Ostorlucký Richard, Karate klub Veľký Krtíš
2. Gron Martin, Karate klub Seiken Bratislava
3. Paholek Mário, KK CVČ Stará Bystrica

KU56 KUMITE 15. - 17. rokov D
1. Športový klub KARATE Nová Baňa
2. TJ Sokol Ilava

KA08.1 KATA 15. - 17. rokov do 3. kyu D
1. Harmanová Vanda, ŠK GOJU KAI KARATE Bratislava
2. Matušková Zuzana, KKK Pezinok
3. Svoreňová Michaela, BUDO Bratislava

KU57 KUMITE ROT. 15. - 17. rokov CH.
1. STYLE KARATE LEDNICKÉ ROVNE
2. Športový klub KARATE Nová Baňa

Copyright 2019  ŠK KARATE NOVÁ BAŇA